[personal profile] gohatto_n

Увесь хаос нашого життя, усі наші проблеми і стреси, заробляння грошей і міжособистісні конфлікти – лише брижки на озері реальності. Вони збаламучують плесо води, тож уже не видно ні дна, ні відображення неба у воді. Але ці брижки не мають впливу ні на товщу води, ні на небо. Зараз, у Мексиці, плесо мого життя заспокоїлося від брижок, і я дивлюся на спокійну поверхню води.

Весь світ є ілюзорним. У ньому вже стільки людських інтерпретацій і значень, що побачити його, як є – тобто без тисячолітніх накладених смислів – практично неможливо. Ми завжди бачимо стіл, замість дерев’яного прямокутника на чотирьох палках, чим стіл і є. Техніка «зупинки світу» - це вивільнення з-під цих інтерпретацій. Але оскільки осягнути цю техніку страшенно важко, то легше спростити все до усвідомлення того, що весь світ ілюзорний. Простіше приймати це як аксіому.

Єдине, що істинне – це любов. І я маю на увазі не власницьку любов між протилежними статями. Це  любов, яка наповнює серце і не має спрямування. Навіть якщо початково вона направлена на об’єкт, за деякий час вона стане всепоглинаючою, багатовекторною. Хоча ні, векторів там немає, є хвилі, які накривають все, хвилі без кінця і краю, спрямовані на кожен прояв цього ілюзорного світу J

Любов між чоловіком і жінкою – це щастя від відкриття воріт до окремого всесвіту. Відчуття від цього такі, як ніби довго брів по горах, і в якийсь момент вибрався на вершину, скелі розступилися, і перед тобою відкривається прекрасна долина, від якої захоплює подих… ти поглинаєш її очима і по щоках котяться сльози від спостереження прекрасного. Чи прийде комусь в голову заволодіти цією красою? Купити її? Прописати в документах ім’я власника? Ні. В момент спостереження відключається розум, є лише 100% сприйняття і любов (не до когось конкретного, а до СВІТУ!), і щем від прекрасного. Зупинка світу або щось на зразок. Хочеться дивитися знову і знову. Хочеться спуститися вниз і лягти у шовковисту траву, припасти вустами до солодких джерел, гладити кору дерев. Не щоб заволодіти, а що причаститися до прекрасного. Секс – це ключ, місток між місцем спостереження на горі і спуском в долину. Спостерігати прекрасно, але пройшовши по містку, ви зможете торкнутися ногами трави і пригубити до води цього нового, щойно відкритого світу. І повірте, якщо хтось з тої долини підніметься на гору і гляне на той бік, з якого прийшли ви, то його охоплять не менш захоплені відчуття.

Сенс нашого життя проявляється у кожній прожитій миті. Сенс – це наш вибір для цього конкретного моменту. Якщо ми робимо найкращий вибір для цього моменту, керуючись нашим серцем, а не розрахунком, ми наповнюємо наше життя сенсом.  

Напевно, це здасться банальним. Але проживання розуміння викладеного вище дає незрівнянне відчуття щастя. Але, як казала лисичка А, істину треба осягнути хоча б разів п’ять. Може тоді це щемке відчуття стане постійним, а не зітреться зі сходом сонця.

Profile

gohatto_n

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
910 1112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:48 am
Powered by Dreamwidth Studios