[personal profile] gohatto_n

Отже, моєю 33-ьою стала сааме та країна, яку назвали Гондурасом. Тобто, надіюся, що стане, бо наразі я в небі над морем, перелітаю з Белізу в Гондурас.

Лечу я так вже 3 день. Їй бо, по суху мені б це обійшлося у 2 дні через Гватемалу. Але, як я вже неодноразово жалілася, українців в Мексику пускають просто так тільки влітати, а в’їжджати – так візу зробіть, будь ласка.

Але коли знайомий гондурасець запропонував обміняти свої милі мені на квиток, я не могла не погодитися. Тим паче, Хосе уже на мене планів не має ваще. То чому б не сказати пригодам «так»?

Переліт мій через Беліз. Перед вильотом я уточнюю, чи точне українцям не треба віза в Гондурас. Ні, каже інет, не треба. Приїжджаю в аеропорт Канкуна. Працівник Тропік Еір довго щось перевіряє мене і зрештою каже: «Ні, я не можу вас пустити на борт» - «Схуяль?» - «У вас візи нема».

Падажітє, кажу, какето? В Беліз же не треба віза, я ж 6 місяців назад їздила в Беліз без візи. Іде дзвонить, дізнається. НІ, каже, треба. Я не вірю, піднімаю Нята на ноги, він пробиває по інету – опаньки, беліз змінив візову політику відносно нас! Певно, ми останні лишилися, кому треба віза в Беліз. У 2012 нас було двоє: ізраїльтяни і ми. А в 2014, певно, тільки ми і лишилися.

Пишу Луісу в Гондурас: вибач, некст тайм. А він мені: «Я ща розберуся, нікуди не йди». «Довірся» - каже. Ну добре, думаю. І справді, отримую смс, мовляв, давай, тебе пустять в Беліз і так. Знайди когось з тропік еір… Я до стійки – нема нікого. Всі пішли проводжати мій літак. Чекаю. Зрештою, літак летить, працівник компанії повертається і з усмішкою каже: «Так, вам дозволили. Але літак уже полетів. Давайте я вам на завтра квиток перенесу?».
У мене в голові калькулятор зразу працює. 600 грн коштує покататися до аеропорту, назад і ще раз до аеропорту. Ну і 6 годин часу. Лааадно, кажу, переносьте. Все-таки в Гондурас хочеться.

Приїжджаю наступного дня. Радісний працівник компанії виходить і посміхається від вуха до вуха: «Знаєте, одна проблема. Скасували переліт з Беліза до Сан Педро Сулу. Але ви можете переночувати в Белізі і полетіти завтра!» Ну вже ж дякую, весело думаю я, бо мені смішно вже все це. В Белізі ночувати нізащо не буду, там ужасть і мрак. Звісно, там є шикарні готелі і курорти, але не для мене. А на все місто лише один хостел, та й той… такий дорогенький, м’яко кажучи. «Ні, кажу, я тут побуду. Тільки хто мені гроші за катання туди-сюди верне? 200 грн в один бік…». Триста разів перепитала працівника, чи він ПЕВЕН, що ніяка холера не трапиться…Сказав, що ні.

Приїжджаю третього дня:) Нарешті мені дають бордін-пас і здирають 30 доларів за виїзд з Мексики. Чекаю посадки. Її нема. 20 хвилин, 30, 40… А у мене конекшн-тайм 50 хвилин, щоб ви розуміли. Холери, думаю, що, важко було в перший день затримати виліт на буквально 10 хв? Мені б цього вистачило.

Далі нарешті сідаємо і летимо. Ще в польоті я трохи понервувала, бо забула, що в Белізі час на годину назад. Думала, спізнилися. Прилітаю, а мене зустрічає працівник компанії і тягне в іміграційну службу. Явно мене всі знають і чекають, я прям як віп-персона. Офіцер задає кілька питань, я заповнюю папери. «50 баксів за візу» - каже офіцер. «Я ж по транзиту!» - «Ну так, 50 баксів за 10 хв у Белізі!». Звісно, таких грошей у мене нема, мене супроводжують до банкомату, де я знімаю суму. І тут заднім умом мені доходить, що я не відкривала картку для користування у Белізі, і що якщо її заблокують, то я лишуся взагалі ні з чим.  Ну, тобто взагалі. Так що зараз я сиджу на нервах і голодна, як чорт. Бо ж з самого ранку ніц не їла, а вже вечір наче майже. Ну то таке.

Коротше, пробігаємо ми по всіх митницях, деклараціях і реєстраціях і от нарешті я лечу в саме ту країну! Тож моя «безплатна» поїздка обійшлася мені наразі в 130 баксів. То лі єщьо будєт, чує моє серце.

А взагалі мені треба позбавлятися цього рахування грошей. У мене увімкнулося мислення жебрака, я весь час все рахую і економлю. А до тих, у кого мислення жебрака, гроші не ідуть, мені так здається. Ладно, відключаюся…

Date: 2014-07-14 07:55 am (UTC)
kavacak: (Default)
From: [personal profile] kavacak
От так і починаються пригоди)))

Profile

gohatto_n

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
910 1112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:46 am
Powered by Dreamwidth Studios