[personal profile] gohatto_n
Я ж, звісно, ні сном, ні духом.

Прилетіла, а запрошуюча сторона, так би мовити, на роботі. Я кажу: Луїс, давай я по місту погуляю! Луїс скрушно хитає головою: Ні, по Сан Педро Сула не гуляють. Я, звісно, трактую це так: місто промислове і нудне, гуляти нема де.

За деякий час Луїс споряджує зі мною водія. Я борсаюся, бо люблю гуляти сама, а куди дівати водія - неясно. Вирішую попросити водія зустріти мене за 2 години в центрі.
Водій Карлос приходить з пістолетом при боці. Ми сідаємо у машину і їдемо в центр. Там перше, що кидається у вічі - це триметрові огорожі з колючим дротом або під електрикою нагорі. Приїздимо в один хостел, аби пообідати. Хостел більше схожий на неприступний замок: височенний мур із дротом, броньовані двері із крихітним заґратованим віконичком - суто для очей.

Це мене вперше насторожує.
Далі ми їдемо у шопінг мол)) поїсти (бо в хостелі їжі не було). Ресторанів "як скрізь" на вулицях нема в принципі. У шопінг молі помічаю, що всі чоловіки "при службі" зі зброєю: паркувальники, охоронці, продавці... На вулиці люди теж зі зброєю. Тут мені доходить, що щось не те.

Погугливши вдома, я розумію, що реально жопа.

Луїс каже, що збудував квартиру над фабрикою, аби не треба було зайвий раз їздити на роботу і з роботи. Коли він за кермом, його завжди супроводжує озброєний охоронець. Ну, і нашу розмову  ви читали.

Він вважає, що вирішити проблему може тільки легалізація наркотиків у Штатах. А саме маріхуани і кокаїну. Тоді б це знищило нелегальний трафік як такий. Ну, але це поки тільки мрії.

Самі гондурасці наркоту майже не вживають. І взагалі, вони бусічки і лапочки. Дуже позитивні і усміхнені люди. :)


From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

gohatto_n

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
910 1112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:44 am
Powered by Dreamwidth Studios